Trabzon İl Öğrenci Meclisi seçimi yaklaşıyor!

Trabzon İl Öğrenci Meclisi seçimi yaklaşıyor!
Muhammed Muhsin Aksoy (20 Kasım 2011)

Bildiğiniz üzere TBMM ve MEB tarafından yürütülen Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi kapsamında her yıl ülke genelinde tüm ilköğretim ve liselerde seçimler yapılıyor.

Bu yıl Trabzon’umuzda okullarda ve ilçelerde seçimler yapıldı. 22 Kasım 2011 Salı günü ise Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi’nde Trabzon İl Öğrenci Meclisi İl Divanı yapılacak. 13 Aralık 2011 Salı günü ise Trabzon Affan Anadolu Lisesi’nde Trabzon İl Öğrenci Meclisi Başkanlık Divanı seçimi yapılacak. Yapılacak olan bu seçimlerde tüm adaylara başarılar diliyorum. Umarım yapılacak olan seçim Trabzon’umuz için hayırlı bir şekilde neticelenir.

Trabzon İl Öğrenci Meclisi’nin bu yılki kadrosuna baktığımda geçen yıllara oranla daha aktif bir rol üstleneceğini tahmin edebiliyorum. Çünkü 8. Dönemde görev yapan; Trabzon İl Öğrenci Meclisi Katip Üyesi Hasan KÖSE bu yıl da seçimlere girerek Maçka Temsilciliğine, geçen yıl Of Temsilciliği yapan Hasan Bayoğlu tekrar Of Temsilciliğine, geçen yıl Tonya Temsilciliği yapan Emre KURT kardeşimiz tekrar Tonya Temsilciliğine, 7. Dönemde Vakfıkebir İlçe Temsilciliği yapan İbrahim YAVUZYILMAZ kardeşimiz bu yıl Merkez İlçe Temsilciliğine ve 7. Dönemde birlikte çalıştığım Bünyamin EROĞAN kardeşimiz de Çaykara İlçe Temsilciliğine seçildi.

İsimlerini zikrettiğim kardeşlerimizin yanı sıra diğer ilçelerden seçilen kardeşlerimizin bir kısmıyla tanışma fırsatımız oldu. Onlar da yeni olmalarına rağmen gayet azimliler. Bu yıl Trabzon İl Öğrenci Meclisi çok güzel işlere imza atacağa benziyor. Tüm Trabzon İl Öğrenci Meclisi Üyelerine şimdiden yapacak olacakları çalışmalarda başarılar diliyorum. 8. Dönem Trabzon İl Öğrenci Meclisi olarak yapacakları her türlü hayırlı çalışmalarda yanlarında olacağımızdan kuşkuları olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir