Şalpazarı İlçe Öğrenci Meclisinden Başkana Tebrik Ziyareti

Şalpazarı İlçe Öğrenci Meclisi üyeleri Trabzon İl Meclis Başkanı Muhammed Musin Aksoy’u ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

Şalpazarı İlçe Öğrenci Meclisi üyeleri Nihal Küçük (Trabzon İl Öğrenci Meclisi Başkan Vekili), Kübra Karagül, Betül Özen ve  Şalpazarı ÇPL Müdür Yardımcısı Mustafa Eren’le birlikte Çaykara İmam Hatip Lisesi öğrencisi Trabzon İl Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy’a okulunda tebrik ziyaretinde bulundu. Misafirler AKSOY‘a başkanlığından dolayı başarı dileyerek çiçek sundular.

Okul ziyaretinin ardından hep birlikte bir önceki görev yeri Şalpazarı olan İlçemiz Müftüsü Ali Fuat Baycan’a ziyarette bulundular. Ardından öğrenciler Uzungöl’e çıkarak öğlen yemeğini orada yediler ve Uzungöl’ü gezdikten sonra Çaykara’da Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hoşoğlu’yla da görüşerek ilçeden ayrıldılar.

Trabzon İl Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek:

“Öncelikle arkadaşlarımıza ve hocamıza ilçemize hoş geldiniz diyor ve Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan Ertav hocamıza çok teşekkür ediyorum. Bizim Şalpazarı ziyaretimizde bizleri çok samimi bir şekilde ağırlamışlardı. Biz de aynı şekilde değerli hocamızın misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya gayret ettik. Misafirlerimizi ağırlamamızda bizlere destek olan İlçemiz Müftüsü Ali Fuat Baycan hocamıza da çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Başkan Vekilimiz Sayın Nihal Küçük kardeşimizin ilçe yönetimiyle birlikte bizleri okulumuzda ziyaret etmesinden ötürü çok mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum.” Bu ziyaret Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlığı seçimleri için bizlere bir motivasyon sağlayacaktır. Herkesin desteğini her merhalede ve zeminde beklediğimi de buradan ifade etmek isterim.

Ayrıca ilçemizin yetkilileri ile görüşüp Trabzon’daki çok değerli diğer öğrenci temsilcilerini de Uzungöl‘de ağırlamaktan mutlu olacağımızı ve herkesten destek istediğimizi belirtmek isterim. Bu öğrencilerimiz ile minik bir Davos zirvesi ile Trabzon’un  eğitim sorunları ve gelişmelerini masaya yatırmış oluruz. ” dedi.

Çaykara Gazetesi

Şalpazarı İlçe Öğrenci Meclisinden Başkana Tebrik Ziyareti” için bir yorum

  • Ocak 13, 2011 tarihinde, saat 7:03 pm
    Permalink

    genç kadro, helal olsun size gerçekten ipi göğüslediniz.Şimdi de Türkiye önünüzde.inşaallah onu da alacaksınız bu hepinizin başarısı olacak. gayret edin hep beraberce.selamlar.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir