Okul Temsilcileri Toplandı

Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü onayı ile bir araya gelen öğrenci temsilcileri kendileri ile alakalı kararlara imza attı.

Trabzon İl Öğrenci Meclis Başkan Vekili ve Çaykara İmam-Hatip Lisesi Okulu öğrencisi Muhammed Muhsin Aksoy’un başkalığında Çaykara Çok Programlı Lisesinde bir araya gelen öğrenci temsilcileri öncelikle Müdür Yardımcısı Mehmet Akçay’ı ve  öğretmenleri ziyaret ederek okulu gezdiler.

Daha sonra Çok Programlı Lisesi Okul temsilcisinin öğrenci temsilcilerine pasta ve çay ikramında bulunduktan sonra öğrenci temsilcileri yapabilecekleri faaliyetleri bir bir ele alarak görüş alış verişinde bulundular. Toplantının sonunda öğrenci temsilcileri Okul İdaresine teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Öğrenci Temsilcileri İlçe Milli Eğitim Müdürüyle Toplu Halde Resim Çekti

Öğrenci temsilcileri daha sonra İlçe Milli Eğitim Ahmet Hoşoğlu’nu makamında ziyaret etti. Hoşoğlu öğrencileri hoş geldin dedikten sonra  Ataköy Sağlık Meslek Lisesi temsilcisi Çiğdem Savran Milli Eğitim müdürü Ahmet Hoşoğlu’ndan taşımalı öğrencilere öğle yemeği verilmesi konusunda yardım istedi. Hoşoğlu ise bu konuyu okul müdürleri ile yapılan toplantılarda görüşüldüğünü ve konuyla ilgileneceğini söyledi.  Trabzon İl Öğrenci Meclis Başkan Vekili ve İlçe Öğrenci temsilcisi Muhammed Muhsin Aksoy Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hoşoğlu’na vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.

Trabzon İl Öğrenci Meclis Başkanı V. Muhammed Muhsin Aksoy

Çaykara Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir