Öğrenci Meclisi Çalışmalarına Devam Ediyor

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi kapsamında Trabzon’da yapılan İl Öğrenci Meclisi Uzungöl İnan Kardeşler bir araya geldi.

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi kapsamında Trabzon’da yapılan İl Öğrenci Meclisi seçimi sonucunda başkan olan Muhammed Muhsin AKSOY, Çaykara Kaymakamı Cevdet ATAY’ın desteğini alarak Uzungöl’de İl Öğrenci Meclisine yemek verdi.

Yemeğe ilçe temsilcilerinin yanı sıra Çaykara İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İzzet GÖNAN ve Bayram BİLGİN katıldı. Yine eğitimcilerden Çaykara İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan BAL, Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet ÇAMURALİ, Köprübaşı Lisesi Müdürü Ali AYDIN ve Şalpazarı Çok Programlı Lisesi Müdür Yardımcısı Mustafa EREN katıldı.

Trabzon İl Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Muhsin AKSOY programdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi:

“Davetimize icabet eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.

Bu programımıza destek olan Sayın Çaykara Kaymakamımız Cevdet ATAY beyefendilere de şükranlarımızı sunuyorum. Kendileri çok nazik ve mütevazı bir insan olduğunu da belirtmek istiyorum. Böyle bir program organize ettiğimizi ve desteklerini istediğimizi söylediğimizde, hiç tereddüt etmeden bizlere destek oldular.

Bu program meclisimizin çalışmaları açısından çok önemliydi. Arkadaşlarımızla bir araya gelerek Trabzon’umuzun eğitim sorunlarını ve gelişmelerini masaya yatırma fırsatımız oldu. Aynı zamanda bu program hem ilimizdeki çalışmalarımız için hem de Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlığı seçimi için bize bir motive oldu. Arkadaşlarımızın desteklerini yanımızda görmek bizleri memnun etti. Herkesin de desteğini her merhalede ve zeminde beklediğimi buradan ifade etmek isterim.

Ayrıca ilçemizin yetkilileriyle görüşüp Türkiye’mizdeki çok değerli il öğrenci meclisi başkanlarımızı Trabzon’umuzda ilçemizin göz bebeği Uzungöl’de ağırlamaktan mutlu olacağımızı belirtmek istiyorum. Bu konuda herkesten destek istediğimizi belirtmek isterim.”

Haberci61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir