Kalkandere Belediye Başkanı Yıldırım’a Ziyaret

Yükselen Gençlik Derneği Genel Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy ve MKYK Üyesi Mücahit Yasin Azder, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım’ı makamında ziyaret ettiler.

Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım bugün saat 16.00 sularında Yükselen Gençlik Derneği Genel Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy ve MKYK Üyesi Mücahit Yasin Azder’i makamında kabul etti. Yaklaşık yarım saat süren görüşmede gençlik konuları hakkında fikir alışverişleri yapıldı.

Aksoy, 2007-2008 eğitim öğretim yılında Kalkandere İmam Hatip Lisesinde okuduğunu ve o dönemde Kalkandere İlçesinin öğrenci temsilciliği görevini yürüttüğünü dile getirdi. MKYK Üyesi Mücahit Yasin Azder ile de o dönemlerde tanışıp birlikte çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Şimdi ise ülke genelinde birçok çalışma arkadaşıyla 29 Mayıs 2013 tarihinde Trabzon merkezli olarak kurulan Yükselen Gençlik Derneği bünyesinde hizmetlere devam ettiklerini anlattı.

Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, dernek çalışmalarının zor olduğunu, vakit ve nakit gerektirdiğini hele de ulusal çapta böyle bir çalışmaya girmenin cesaret gerektirdiğini ifade ederek başarılar diledi. Ayrıca bu yaşlarda edinilecek tecrübelerin ilerleyen yıllarda geri dönüşlerinin mutlaka olacağını ifade etti.