Çaykara İmam Hatip ‘ in Yıldızları Kaymakamı Ziyaret etti

Çaykara İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlığına seçilen Muhammed Muhsin AKSOY ve Hafızlık Bölge Yarışmasında birinci olan Enes KAYA okul müdürü Hasan BAL ile Kaymakam Cevdet ATAY ‘ makamında ziyaret ettiler.

24 Nisan 2011 tarihinde TBMM de yapılan Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlığına seçilen Muhammed Muhsin AKSOY; seçim süreci ve Başkanlığı kazanmasından sonraki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Kaymakam beye bu süreçte kendilerine vermiş olduğu maddi ve manevi destekten dolayı şükranlarını arz etti. Müdür Hasan BAL da Muhsin’in seçim aşamalarını değerlendirdi. Ayrıca Hafız Enes KAYA’ nın 22 Mayısta Bursa ‘ da Türkiye finalinde yarışacağını ifade etti.

Kaymakam Cevdet ATAY öğrencilerin başarılarından çok duygulandığını ve gurur duyduğunu, Muhammed Muhsin’in başkan seçilmesinin ardından Kaymakam arkadaşlarının ve Çaykaralı dostlarının telefonla kendisini aradıklarını ve tebrik ettiklerini ifade etti. Güzel Çaykara’mızı ülkemizin gündemine sokmalarından ve bu üstün başarılarından dolayı tekrar tekrar sizleri tebrik ediyorum. Enes ‘ e Türkiye Finalinde başarılar diliyorum. Bize düşen herhangi bir görev varsa hazır olduğumuzun bilinmesini isterim dedi ve günün anısına makamda bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Haberci61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir