Birlikte Çalışmaktan Onur Duyuyoruz

SAÇINI BU DAVA UĞRUNA BEYAZLATANLARLA BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYUYORUZ…

Yaklaşık bir ay kadar önce Milli Görüşün siyasi arenadaki tek temsilcisi Saadet Partisi üzerine uygulanan itibarsızlaştırma politikaları sonrasında sabrımızın tükendiğini ifade etmiştik. Bunun akabinde teşkilatlarımıza üye olarak hem kardeşlerimize desteğimizi açıkça hissettirme hem de bu politikayı güdenlere karşı Milli Görüş’e yapılan saldırıların bizi birbirimize daha çok kenetleyeceğini göstermek için Saadet Partimize aktif olarak katılma kararı almıştık.

Bu süreçler yaşanırken bize tevdi edilen görevleri sorgulamadan elimizden geldiğince yerine getirmeye gayret ettik.

Bu mesajımda özellikle değinmek istediğim bir husus var. Teşkilatımıza yapılan itibarsızlaştırma politikalarını yürütürken “ak saçlılar” ifadesi çokça kullanılarak değerli büyüklerimize çirkin yakıştırmalar yapılıyor.

Milli Görüş sahibi bir genç olarak benim gözümde “ak saçlıların” karşılığını bir cümleyle özetlemek istiyorum.

“Hayatı boyunca aynı imanın, aynı inancın, aynı davanın, aynı idealin, aynı mücadelenin peşinden koşan, her zaman ve her koşulda hakkı üstün tutan Rahmetli Erbakan Hocamınız sürekli yanında olan ve hocamızı bu mücadelesinde yalnız bırakmayarak saçlarını bu uğurda beyazlatanlardır ak saçlılar.”

İşte bu yüzden ak saçlılar diye ifade edilen değerli büyüklerimizle birlikte mücadele vermek bizim için bir onurdur. Hele ki; davasını, idealini, mücadelesini, geçmişini inkar edenlerin değerli büyüklerimize laf edecek hakkı da haddi de yoktur.

Değerli büyüklerimizin deneyimleri, biz gençlerin enerjisiyle inşallah Rahmetli Erbakan Hocamıza söz vermiş olduğumuz adil dünya düzenini kuracağız.