Aksoy, SP OF Gençlik Kolları 8. Bilgi Yarışmasına Katıldı

Saadet Partisi Of Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu Geleneksel 8. Bilgi yarışmasına Of Kaymakamı Tuncay SONEL,  Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Mahmut ÇİZMECİOĞLU, Saadet Partisi Trabzon Milletvekili adayıları, Ümit İSMAİL ÇEBİ ve Mustafa GÜNEY, Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Ali DÜĞDÜ, Türkiye Öğrenci  Meclis Başkanı Muhammed Muhsin AKSOY, Of Milli Eğitim Şube Müdürü İdris KABAHASANOĞLU,  Âdem GÜNDÜZ, Of Esnaf Kefalet Odası Başkanı Atila SARAL, Of Anadolu Lisesi Müdürü Gülsüm MEMİŞKAPTANOĞLU ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın yarışma seansı coşkulu ve heyecanlı bir şekilde gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri verilmeden önce, önceki yarışmalarda olduğu gibi bu yarışmaya  da sponsor olan ÖZTAŞ Hazır Beton şirket muavinlerinden Hızır ÖZTÜRK’e, katkılarından dolayı,Saadet Partisi Of Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Baş tarafından plaket takdim edildi.

Daha sonra, yarışmada dereceye girenlere ödülleri, Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Mahmut ÇİZMECİOĞLU, Saadet Partisi Trabzon Milletvekili adayı, Ümit İSMAİL ÇEBi ve Mustafa GÜNEY, Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Ali DÜĞDÜ, Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Muhsin AKSOY, Of Milli Eğitim Şube Müdürü İdris KABAHASANOĞLU, Of Esnaf Kefalet Odası Başkanı Atila SARAL ve Of Anadolu Lisesi Müdürü Gülsüm MEMİŞKAPTANOĞLU tarafından takdim edildi.

Dereceye girenlere kupa ve madalyalar takılırken, aynı zamanda 1.400 TL’lik parasal ödül de verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir