TÖM Antalya Buluşması Gerçekleşti

13-14-15 Ocak 2012 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Öğrenci Meclisi – Antalya Kültür ve Tanıtım Gezisi’ne yaklaşık 40 İl Öğrenci Meclisi Başkanı katıldı. Katılımcılar arasında Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy da vardı.

Antalya İl Öğrenci Meclisi Başkan Talu BİLGİLİ’nin önderliğinde bir araya gelen Meclis Başkanları, Club Hotel Sera’da 3 gün kamp yaptı.

İstişare ve toplantı dışında Antalya’daki tarihi ve turistik mekanları gezme fırsatı bulan başkanlar, kusursuz bir gala gecesiyle kampı noktaladı.

Antalya’ya inen başkanların ilk işi bu gezinin düzenlenmesinde emeği geçen Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü, Muratpaşa Kaymakamlığını ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etmek oldu.

Başkanlar Antalya’nın Tarihi mekanlarından Perge ve Aspendos’u gezdi, daha sonra Terra City alışveriş merkezinde alışveriş yapma imkanı buldu.

Bu faaliyetle ilgili konuşan Talu BİLGİLİ;

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi kapsamında 9. Dönemindeki Türkiye Öğrenci Meclisi’ni Antalya’mızı Ankara’da daha iyi temsil etmek için ve arkadaşlarımızın tanışıp kaynaşması amacıyla bu geziyi tertip ettik, Antalya’da bir ilke imza atarak, şehrimizi diğer başkan arkadaşlarımıza tanıttık, yolumuzda son nokta neresiyse oraya kadar ilerlemek istiyoruz. şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir