Neden Yükselen Gençlik Dergisi?

Neden Yükselen Gençlik Dergisi?
Muhammed Muhsin AKSOY (13 Ağustos 2014)

29 Mayıs 2012’den bu güne kadar yıl olarak az gün olarak çok zaman geçirdik. Yükselen Gençliğin ilk adımlarını attığımız o günden bu güne kadar birçok tecrübe edindik. Yorulup ayrılanları, aramıza katılıp heyecanımıza heyecan katanları gördük. Lise düzeyinde olan arkadaşlarımız üniversiteli oldular. İleri dönük yaptığımız yatırımların sonuçlarını almaya başlıyoruz.

Gençlik faaliyetleri yürütürken genellikle sorunumuz sesimizi duyuramamaktı. Medya kuruluşları tarafından, idareciler tarafından dikkate alınmamaktı. Taleplerimizin önemsenmemesiydi. Artık gençlerin sesinin gür bir şekilde çıkacağı Yükselen Gençlik Dergisi var!

Yükselen Gençliğin amacına yaraşır bir şekilde faaliyet gösterecek olan aktüel bir dergi projesi için kolları sıvamış bulunuyoruz.

– Yükselen Gençlik Dergisi’nin önceliği gençlik olacak.

– Diğer dergi ve medya kuruluşlarından farklı olarak manşetlerimizi her zaman gençlere ayıracağız.

– Dergimiz, sadece derneğimizin haberlerini içeriğinde barındıran bir dergiden ziyade gençlik oluşumlarının etkinlik ve projelerini takip ederek gençliğe duyuran bir dergi olacak.

– Siyaset, kültür-sanat, sağlık, spor, eğitim ve birçok alanda günceli takip edip faydalı haberleri sizlere ulaştırmaya gayret edeceğiz.

– Girişken gençlerle ve önemli şahsiyetlerle röportajlar yapacağız.

– Milli gündemler oluşturmaya gayret edeceğiz.

– yukselengenclik.com ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden güncel bir şekilde yayın yaparken belirli periyotlarda dergi basımları yapıp bunu ulaştırabileceğimiz her noktaya ulaştıracağız.

– Düzenli yazılarıyla genç yazarların aramıza katılmasına vesile olacağız.

Derginin Genel Yayın Yönetmeni olarak bugün itibariyle yazmış olduğum bu tanıtım yazısıyla haftalık düzenli köşe yazısı uygulamasını da başlatmış bulunuyorum. Hergün sitemizi ziyaret ederek arkadaşlarımızın yazılarını okuyabileceksiniz. Bunun yanında dergimizde görev almak isteyen veya yazı yazmak isteyen genç arkadaşlarımız olursa Yükselen Gençlik Dergisi’nin kapıları ardına kadar açıktır. Haydi şimdi hep birlikte birliğin, beraberliğin, kardeşliğin ve hayırlı bir gençliğin inşası için çalışmaya…