CIA, bizi de takip et!

CIA, bizi de takip et!
Muhammed Muhsin AKSOY (10 Kasım 2011)
Geçen günlerde birçok haber sitesinde rastladım. CIA, Twitter ve Facebook gibi internet sitelerinden insanları takip ederek istihbarat topluyormuş. Bu şekilde toplumların durumlarını takip ediyorlarmış.

Bu haberi duyduktan sonra bizi yakinen takip eden, bizleri dinimizden uzaklaştırmaya çalışan, bizleri kültürümüze yabancılaştırmaya çalışan küresel teröristlere birkaç sözüm olacak.

Ey zalimler!

Bizi iyi dinleyin.

Bizler Yüce Allah’ın kullarıyız.

Bizler alemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v)’in ümmetiyiz.

Peygamber efendimizin müjdesine mazhar olan Fatih Sultan Mehmed’in nesliyiz.

Allah (c.c)’nun  “Fitne kalmayıncaya ve din tamamen Allah’ın oluncaya kadar onlarla (kafirlerle) savaşın.” (Enfal 39) emri doğrultusunda mücadele eden bir ecdadın torunlarıyız.

Ey zalimler!

Gunümüzde her türlü imkanlarınızla bu şerefli milletin üzerinde türlü türlü oyunlar oynamaktasınız. Dünyayı fitne fesada vermek için sürekli çalışmaktasınız. Çeşitli dönemlerde çeşitli söylemlerle islam coğrafyasında kardeşi kardeşe düşürmektesiniz. Arap baharları deyip kirli emellerinize adım adım yaklaşmaktasınız. İmkanlarınızla zihinlerimizi bulandırmaya çalışıp insanca islamca düşünmemize engel olmaya çalışmaktasınız.

Asırlar boyu tüm dünyada adaleti temin eden o islam nurunu söndürdüğünüzü düşünebilirsiniz. Ancak şunu bilin ki sönmüş gibi görünen mangaldaki közden yeni ateş yanabilir. O ateşi yakacak olan Allah’ın izniyle biz imanlı ve inançlı gençler olacağız.

Biz o kadar sizi düşünmekten alıkoymaya çalışırken bunları nerden öğreniyorsunuz nasıl anlıyorsunuz diye merak edebilirsiniz. Bunları bize öğreten Erbakan hocamızdır. Yapmamız gerekenleri bize anlatan Erbakan hocamızdır. Onu çok iyi tanıyorsunuz. Biz onun öğrencileriyiz. Bizi de artık tanıyorsunuz. Bir Erbakan öldü, binlerce Erbakan doğdu.

Korksun zalimler, sevinsin mazlumlar…

Biz elhamdulillah inançlı insanlarız. Biz inanıyoruz ki Allah bize yardım eder. Allah bize yardım ettiği zaman ancak biz galip geliriz. Kimse bize galip gelemez!

Zulüm ebedi olamaz. Kötülük mutlaka hüsrana uğrayacaktır.

Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir