Aksoy’dan Ordu Ziyareti

Furkan Yılmaz’ın haberi

Ordu İl Öğrenci Meclisi Başkanı Reşit ERGİN’in abisinin 29 Nisan 2011 Cuma günü yapılacak olan düğünü dolayısıyla, Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Muhsin AKSOY Ordu’ya ziyarette bulundu. Giresun İl Öğrenci Meclisi Başkanı Bedirhan AKARCA’nın da eşlik ettiği ziyaretin ardından, aslen Ordu Fatsa’lı olan Bedirhan AKARCA kendi evinde AKSOY’u ve beraberindeki ekibini ağırladı. 30 Nisan 2011 Cumartesi günü de öğlen saat 13.00’e kadar Fatsa’yı gezdirdikten sonra öğle yemeğini birlikte yedikten sonra AKSOY ve ekibini uğurladı. Giresun İl Öğrenci Meclisi Başkanı Bedirhan AKARCA ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek yolunuz her düştüğünde bekleriz şeklinde konuştu.

AKSOY ve ekibi Ordu Perşembe’de Ordu İl Öğrenci Meclisi Başkanı Reşit ERGİN’le görüşerek Trabzon’a döndü. Ordu İl Öğrenci Meclisi Başkanı Reşit ERGİN ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu; ancak düğün dolayısıyla kendileriyle pek ilgilenemediğinden dolayı üzgün olduğunu ifade etti.

“AKSOY ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: Ordu İl Öğrenci Meclisi Başkanı Reşit ERGİN kardeşimiz meclise gitmeden önce abisinin düğününe bizi davet etmişti. Biz de davete icabet etmiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Giresun İl Öğrenci Meclisi Başkanı Bedirhan AKARCA kardeşimiz de bizi kendi evinde ağırladı. Ailesiyle tanışma fırsatımız oldu. Başkanımızın ailesi çok değerli insanlardı. Bizlere göstermiş oldukları ilgiden ötürü hepsine teşekkür ediyorum. Mecliste birleşimi kapatırken arkadaşlıklarımızın ve dostluklarımızın daim olması temennim vardı. Temennilerimin gerçekleşmesi gerçekten beni mutlu etti.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir